LEED

„imondi“ inžinerinių grindų asortimentas puikiai atitinka LEED kriterijus.

LEED išvertus pažodžiui yra aplinkos dizainas ir lyderystė energijoje (Leadership in Energy and Environmental Design) – tai tarptautiniu mastu pripažinta žaliųjų statinių sertifikavimo sistema. Sukurta Jungtinių Amerikos Valstijų žaliųjų statinių tarybos (angl. United States Green Building Council (USGBC)), LEED skatina praktikuoti tvarias statybas ir turi vertinimo sistemą, kuri reitinguoja projektus, įgyvendinančius aplinkos gerinimo strategijas. Sistema yra paremta kreditais, leidžiančiais projektams gauti taškų už aplinkai draugiškus veiksmus projektų vykdymo ir statybų metu.

Potencialūs LEED taškai, kuriuos atitinka „imondi“ inžinerinės grindys:

MR Credit 4 – Perdirbtas turinys: 1 – 2 taškai
MR Credit 5 – Regioninės medžiagos: 1 – 2 taškai
MR Credit 7 – Sertifikuota mediena: 1 taškas
IEQ Credit 4.2 – Mažos teršalų emisijos dažai ir dangos: 1 taškas
IEQ Credit 4.3 – Mažos teršalų emisijos medžiagos grindų sistemai: 1 taškas
IEQ Credit 4.4 – Mažos teršalų emisijos kompozicinė mediena: 1 taškas
2011-aisiais „imondi“ buvo išskirtinis grindų tiekėjas „Naked Stables Private“ poilsiavietei, įsikūrusiai viename iš Kinijos rezervatų. Ši poilsiavietė buvo pirmoji Kinijoje, gavusi platininį sertifikatą – aukščiausią LEED įvertinimą.

Perdirbtos ir aplinkai draugiškos grindys

Skiriamasis „imondi“ bruožas – grindys, gaminamos iš senų statinių medienos. Esame įsitikinę, kad šios grindys, pagamintos iš senos medienos, yra draugiškiausios aplinkai šiandieninėje rinkoje egzistuojančios  grindys.
Skatiname jus sužinoti daugiau apie šį unikalų grindų tipą, kuris turi FSC (Miškų valdymo tarybos) sertifikatą ir atitinka LEED kriterijus.