Nest Collection

NEST kolekcijos lentjuostės yra natūralios medienos sienų apdaila, skirta interjerui. Jos sukurtos naudojant specialią klijų technologiją, todėl jas įrengti greita ir paprasta – tiesiog nulupkite ir uždėkite.

NEST specialistai siekia sukurti produktą, kuris tobulai susilietų su aplinka. NEST siūlo natūralios medienos lentjuostes, kurios yra ekonomiškos, jas greita ir paprasta įrengti ir kurios padeda įgyvendinti jūsų kūrybines idėjas.
NEST medines lentjuostes galima įsigyti dviejų skirtingų rūšių: Reclaimed (perdirbtos) ir Engineered (naujos). Mūsų perdirbtos
lentjuostės gaminamos iš senų medinių konstrukcijų, o naujos – iš medienos, gautos iš tvariai prižiūrimų miškų. Kiekviena lentjuostė yra atrenkama rankomis, supjaustoma ir kruopščiai apdirbama.
Mūsų gražios ir aplinką tausojančios PERDIRBTOS lentjuostės yra gaminamos iš senų medinių konstrukcijų. Šiuo metu prieinamos 6 spalvų.

Apdirbamos ir suvienodinamos mašinomis, matmenys 400–1 200 x 125 x 4 mm.
Aukštos kokybės NAUJOS lentjuostės gaminamos iš riešutmedžio, baltojo ąžuolo, raudonojo ąžuolo, klevo, karijos ir vyšnios medienos.
Apdirbamos ir suvienodinamos mašinomis, matmenys: 1 200 x 125 x 3,5mm (nėra trumpų variantų).
NEST lentjuostės yra unikalus interjero dizaino sprendimas už patrauklią kainą. Aukštos kokybės naujos medinės lentjuostės gaminamos iš medienos, gautos iš sertifikuotų, atsakingai prižiūrimų miškų, o perdirbtos lentjuostės – iš senų medinių konstrukcijų.
NEST specialistai siekia sukurti produktą, kuris tobulai susilietų su aplinka. NEST siūlo natūralios medienos lentjuostes, kurios yra ekonomiškos, jas greita ir paprasta įrengti ir kurios padeda įgyvendinti jūsų kūrybines idėjas.

• Planuokite: Rekomenduojama lentjuostes įrengti ant švaraus, sauso, konstrukciniu atžvilgiu tvirto bei gruntuoto ir dažyto paviršiaus.
• Nulupkite: Nuimkite lipnią juostelę nuo savo pirmos lentjuostės.
• Uždėkite: Parinkę tinkamą vietą, delnu prispauskite lentjuostę prie sienos.
• Mėgaukitės: NEST lentjuostės‚ gali būti dedamos horizontaliai, vertikaliai, įstrižai arba bet kaip kitaip, kaip pasirinksite.
Rekomenduojama lentjuostes įrengti ant švaraus, sauso, konstrukciniu atžvilgiu tvirto bei gruntuoto ir dažyto paviršiaus.

NEST medinės lentjuostės projektuojamos ir gaminamos taip, kad išlaikytų savo matmenis ir natūralų stiprumą. Specialūs klijai puikiai atlieka savo darbą ant įprastų interjero sienų medžiagų. NEST perdirbtos lentjuostės taip pat išsaugo savo natūralias charakteristikas, įskaitant spalvų gamą ir tekstūrą, gumbelius, vinių skyles ir pjovimo žymes.

Nest3Nest7

Nest4

Nest1Nest2

NEST perdirbtos medinės lentjuostės gaunamos iš
senų pastatų, kurie buvo nugriauti. Jos yra 100 % perdirbamos. NEST naujos medinės lentjuostės iš abiejų pusių turi faneros, kurios šerdis pagaminta iš MDF. Visos NEST medinės lentjuostės projektuojamos ir gaminamos taip, kad išsaugotų savo matmenis ir natūralų stiprumą.

 

 

Grįžti į kolekciją