Formato specifikacijos

„imondi“ produktai yra pagaminti iš skirtingų tipų kietmedžio. Susidedantis iš viršutinio sluoksnio, prispausto prie faneros plokštės, produktas leidžia medienai kvėpuoti, prisitaikyti ir plėstis esant bet kokiam mūsų grindų klojimo formatui. Mes naudojame atitinkamus standartus, kad išlaikytumėm savo grindis ir jų klojimo būdus aukštos kokybės, lengvos priežiūros ir ilgesnės gyvavimo trukmės.

Tvarumas:
Mediena linkusi plėstis ir susitraukti esant drėgmės ir vietos temperatūros svyravimams. Sukurta konstrukcija sumažina medienos plėtimąsi ir traukimąsi iki minimalaus, o tai padeda išvengti skilinėjimo, plyšių ir deformacijos atsiradimo. Šis tvarumas taip pat padidina grindų panaudojimo galimybes sudėtingesnių sąlygų patalpose, tokiose kaip rūsiai, statiniai prie vandens arba patalpos su grindiniu šildymu.

Matmenys:
Dėl sukurto tvarumo mūsų grindys yra gerokai pranašesnės nei kitos grindys, pagamintos iš tos pačios rūšies medienos, todėl jos gali būti saugiai gaminamos ir montuojamos pranokstant konkurentus savo matmenimis.

Montavimas:
Grindys esant poreikiui gali būti montuojamos naudojant plaukiojantį montavimą. Plaukiojantis montavimas yra pigesnis, paprastesnis ir greitesnis nei dauguma kitų montavimo metodų.

Aplinka:
Grindys yra draugiškesnės aplinkai nei įprasta, nes minkšta medienos pagrindo dalis yra pagaminta iš sparčiau atsinaujinančios medžiagos nei įprasti kietmedžio lakštai.

Ekvivalentinis gyvavimo laikas:
Kai inžinerinės arba vientisos medinės grindys reikalauja šlifavimo atnaujinimo arba restautacijos tikslais, konstrukcijos gali būti nušlifuotos tik iki įlaidų ir išdrožų lygio, kurį pasiekus grindis rekomenduojama keisti. Mūsų inžinerinių grindų su kietmedžio faneros plokšte gyvavimo laikas toks pat kaip ir vientisų medinių grindų.