European Salvaged Collection

„Išgelbėta“ iš senų europietiškų namų, klojimų ir pramoninių pastatų, planuotų nugriauti, ši ąžuolo mediena nukeliavo neįtikėtiną kelionę per gausybę Europos valstybių konfliktų ir du pasaulinius karus.

Medžiai, iš kurių gaunama mediena, išaugo senuose miškuose, kuriuose itin gausi biologinė įvairovė. Jie nukirsti tada, kai jau buvo subrendę – dažnai kelių šimtų metų amžiaus – bei pasižymėjo ypatybėmis, kurių neturi šiuolaikinė mediena: jų skaidulos tankesnės, jie neįtikėtinai dideli, išsiskiria sodresnėmis spalvomis. Dėl šių ypatybių mediena pasižymi vidiniu grožiu ir patvarumu, kurio nepralenkia šiuolaikinė mediena.

XVII a. buvo vienas svarbiausių amžių gaminant modernią medieną, kuri iki šiol turi išliekamąją vertę, pavyzdžiui, padeda išsaugoti mūsų miškus. Taigi, rinkdamiesi perdirbtą medieną, jūs ne tik renkatės medžiagą, kuri atlaikė laiko išbandymus, bet ir pasirenkate tvarų sprendimą.

European1
European2

 Mes didžiuojamės savimi, kad sugebėjome dar kartą atrasti praeities grožį ir sukurti galimybę šiam unikaliam produktui būti dar kartą įvertintam ateities kartų.

Grįžti į kolekciją