Pasaulio grindys tiekia grindų ir sienų dangas iš istorinės medienos.

Dangos gaminamos iš senųjų uostų krantinių, Šiaurės Amerikos pastatų, Baltijos regiono malūnų, senųjų Kinijos valčių, Venecijos kanalų polių, belgiškų vyno statinių ir kitos istorinės medienos iš viso pasaulio.

Senovės mediena
Medienos ekspertai atidžiai išanalizuoja kiekvieną medienos plokštę, su kuria dirba, atpažįsta jos išskirtines ypatybes ir apgalvoja, kaip geriausiai ją išnaudoti. Pašalinami defektai ir senėjimo požymiai, atsiradę bėgant laikui, atskleidžiant geriausias medienos savybes. Kiekvienas medienos elementas pasižymi savita istorija ir išskirtinumu, kurį garantuoja meistro darbo specifika.
Kruopšti medienos lentų atranka
Pasaulio grindys siūlo partnerystę dizaineriams ir architektams, kuriems svarbu novatoriškumas ir tvarumas. Pasaulio grindys yra strateginis „Imondi“ partneris Baltijos šalyse.   „Imondi“ veikia Šanchajuje, Honkonge ir Nyderlanduose, jų tiekiamas dangas vertina žinomiausi pasaulio dizaineriai ir architektai 30-tyje Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos šalių.
Restorano interjeras, grindų danga iš perdirbtos medienos

Pasaulio grindys siūlo dangas, kurios įvertintos 2014 m.  „Architizer A+ Awards | Products + Sustainability“ už tvariausią pasaulinės architektūros produktą.

Pasaulio grindys – istorija ir tvarumas kiekviename medienos gabalėlyje!