American Salvaged Collection

Išskirtinė „American Salvaged Collection“ išvaizda tinka ieškantiems originalumo ir unikalumo. Kolekcija „American Salvaged Collection“ pirmiausia siejama su ąžuolynais, besitęsiančiais nuo Virdžinijos iki Vakarų Teksaso. Manoma, kad jie buvo kertami XVIII ir XIX a. sandūroje ir naudojami statyti klojimus ir malūnus visose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

American2

Kai nebuvo elektros ir įrengimų, miškus daugiausiai kirsdavo pats žmogus. Pagrindinis jo įrankis buvo platus kirvis, kuris buvo naudojamas nukirsti ir išlyginti miško medžiagą, o lentos ir plokštės daugiausia buvo pjaustomos įrengus specialias duobes. Nukirsti rąstai buvo sutrumpinami iki 5 metrų ilgio, nes krovinių gabenimas, tiesiogine žodžio prasme, buvo varomas arklių. Rąstai buvo gabenami vagonuose netoliese esančiais keliais, jei tokių buvo. Priešingu atveju, t. y. dažniausiai, rąstai buvo plukdomi.

Istoriniu požiūriu daug ankstyvųjų malūnų buvo varomi garais, todėl buvo statomi ant upelių arba upių aukštutinėse dalyse, kuriomis buvo atplukdomi rąstai. Tik tobulėjant įrengimams, kai nuo garų technologijų buvo pereita prie elektros, malūnai „persikraustė“ į miškus. XVII ir XIX a. mediena ir toliau buvo naudojama statybai. Daug ankstyvųjų bendruomenių klojimus laikė galimybe pažadinti bendruomenės dvasią, tradiciją ir artumą žemei. Šie statiniai įkūnijo jų tradicijas ir paveldą.

American1

Kolekcija „American Salvaged Collection“ – tai medienos ir senųjų pastatų istorija. Kaip ir mes, dauguma mūsų klientų ir profesionalų mano, kad paveldas ir palikimas išsaugomas ir perduodamas medyje.

Grįžti į kolekciją